Kullanım Şartları & Koşullar

 

• Bu siteye girdiğinizde veya bu internet sitesindeki bilgileri kullanarak, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

• Bu siteye, siteye veya sitedeki diğer bilgilere ve diğer verilere, vb. Erişim. Emincap, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer nedenlerle ortaya çıkan doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Emincap, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya başka nedenlerle; Kesinti, hata, ihmal, işlemin kesintiye uğraması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

• Emincap, bu sitede yer alan hizmetlerin, ürünlerin ve sitelerin kullanım şartları ve koşulları ile sitede verilen herhangi bir bilgiyi saklı kalmak kaydıyla, önceden haber vermeksizin yayın değiştirme, yeniden düzenleme ve askıya alma hakkını saklı tutar. Değişiklikler yayınlandığı tarihte sitede yer alır. Bu değişiklikler sitenin kullanımı veya siteye giriş ile kabul edilmiş sayılır. Bu şartlar diğer bağlantılı web sayfalarına uygulanır.

• Emincap sözleşmeyi, haksızlığı, ihmali veya başka nedenleri ihlal ediyor; Şirket, herhangi bir kesinti, arıza, ihmal, kesinti, silme, kayıp, işlem veya iletişimde gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya yetkisiz giriş, değişiklik veya işlem için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

• Bu web sitesi, Emincap kontrolü altında olmayan diğer internet sitelerine referanslar veya bağlantılar içerebilir. Emincap bu sitelerin içeriğinden veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

• Emincap, bu web sitesinin genel görünümünün ve tasarımının teknik bir sunumudur ve tüm bilgiler, resimler, Emincap markası, www.emincap.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makine tarafından okunabilir, bilgisayar yazılımı , (“Materyaller”) ve kullanılan iş metodu ve iş modeli de dahil olmak üzere tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, sahip olunan veya lisanslanan ve yasal koruma altında olan. İnternet sitesinde materyal yok; kopyalanmadan, kopyalanmadan, başka bir dile çevrilmeden, yeniden yayınlanmadan, yüklendikten, postalanmadan, iletilmeden, iletilmeden veya dağıtılmadan, kullanıcının önceden yazılı izni olmaksızın, kod ve yazılım da dahil olmak üzere. İnternet sitesinin tamamı veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz kullanılamaz. Aksine, hareketler yasal ve cezai sorumluluk gerektirir. Emincap, burada açıkça verilmeyen diğer tüm hakları saklı tutar.

• Emincap, bu yasal uyarı sayfasının içeriğini herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar ve kullanıcılarına siteye yapılan her ziyarette yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önerir.