Ürün İade Koşulları

 

• Müşteriye ulaşan üründe kullanım öncesi kırılma, gözle görülür bir bozulma, yada herhangi bir deformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 7 gün içerisinde emincap firmasına kargolayabilir, iade veya değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti emincap tarafından ödenir.

• Emincap ürettiği tüm ürünlerde en kaliteli malzemeler ve birinci sınıf profesyonel işçilik sunduğunun garantisini tüm siparişlerde müşterilere vermektedir.

• Kullanılan likit sebebiyle ürünlerde oluşabilecek gözle görülür bir bozulma, yada herhangi bir deformasyon durumu müşteri sorumluluğundadır. Akrilik bileşenler, tarçın, muz, mentol, anason, meyankökü ve turunçgil bazlı sıvılar gibi agresif sıvılara maruz kaldığında çatlama eğilimi gösterir. Bu ürün yüksek derecede Pleksi Glass malzemeden yapılırken, bu tür sıvılara karşı çatlamaya karşı koyabileceğine dair bir garanti yoktur ve Emincap bu tip sıvılardan kaynaklanan hasarlara karşı herhangi bir garanti vermez.

• Sitede yer alan tüm ürün modelleri müşterinin siparişi üzerine üretilmektedir. İkinci maddede yer alan şartlar dışında ürünün beğenilmemesi ve diğer keyfi sebeplerle iade yada değişim yapılamaz.

• Hatalı satın alınan bir ürün için birebir değişim ücretsiz olup, kargo geliş-gidiş ücretleri müşteri tarafından tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

• Hatalı satın alınan bir ürün için iade istenirse ürün tarafımıza gönderildikten sonra sipariş sırasında ödenen kargo ücreti düşülerek ürün bedeli müşteriye kesintisiz iade edilir.

• Müşterinin, ürünün teslimi esnasında ürünü kontrol edip teslim alması gerekmektedir. Eğer üründe 2. maddede sayılan durumlardan birisi görülürse kargo görevlisine tutanak tutturarak, tarafımıza karşı ödemeli olarak kargolayabilir, iade veya değişim imkanından yararlanabilirsiniz.

• Satın alınan ürünlerin müşteri tarafından kargo firmasından teslim alınmaması ve ürünün tekrar firmamıza geri dönmesi durumunda kargo geliş-gidiş ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.